VENDORA - handel w duchu harmonii i zrównoważonego rozwoju

Jesteśmy platformą sprzedażową, w której znajdziesz najlepszej jakości sprzęt niezbędny do prowadzenia Twojej firmy. Pomożemy Ci również dobrać odpowiednie finansowanie, które sprawdzi się najlepiej. 

Wyznajemy cztery zasady, które uważamy, że są podstawą w wygodnym prowadzeniu Twojej firmy, a przede wszystkim, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas. 

 

 

 

Wierzymy
w zrównoważony rozwój
Stawiamy na balans między wzbogacaniem się a wartościami, w które wierzymy.

 

 

Działamy
wspólnie
Chcemy dążyć do wspólnych celów, dlatego realizujemy podzielane wartości.

 

 

Stawiamy
na ludzką twarz

Robimy wszystko, by nasze technologie przyjmowały jak najbardziej ekstremalnie ludzką twarz.

 

 

Odznaczamy się autentycznością
Każdego dnia dbamy o to, by być dla Ciebie jak najbardziej transparentni i prawdziwi.

 

 

 

 

Wierzymy, że możemy zrobić więcej!


Naszym celem jest dotarcie z naszą ofertą, zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Chcemy zapewnić Twojej firmie, jak największą wygodę, dlatego wierzymy w zasadę – minimum formalności, maksimum korzyści. W przyjazny i intuicyjny sposób będziesz mógł zaopatrzyć swoją firmę w specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny w Twojej działalności.
 

 


Wiemy, jak dokładnie zrozumieć naszych klientów, ciągle staramy się ich zaskakiwać, a przede wszystkim zapewnić najlepsze korzyści. Niezależnie od tego, czy inwestujesz w sprzęt na własność, czy wybierzesz jeden z modelów subskrypcji, tak pomożemy Ci na każdym etapie przeprowadzania transakcji. Chcemy, by wszystko przebiegło bez żadnych problemów w możliwie jak najkrótszym czasie.
 

 

 

 

 

 

 

Kim jesteśmy?

Vendora to zespół ludzi, który jak najlepiej pragnie rozumieć swoich klientów. Wierzymy, że z naszą pomocą uda Ci się wybrać niezbędny sprzęt dla Twojej firmy, zdobyć nowych klientów i partnerów biznesowych, zwiększyć świadomość o marce oraz nawiązać kontakt z innymi użytkownikami platformy. 

Chcemy łączyć korzyści specjalnie dla Ciebie, dlatego korzystając z naszej oferty, masz dostęp do szerokiej gamy produktów, a załatwienie wszystkich formalności jest wyjątkowo szybkie i proste. 

Staramy się jak najdokładniej słuchać Twoich potrzeb, co sprawia, że doprecyzowujemy naszą ofertę, tak by spełniała wszystkie wymagania branży, w której działasz. 

Wierzymy, że stały kontakt i relacje, to podstawa naszej współpracy. Jesteśmy otwarci na każde Twoje pytanie. Rozpoczynając z nami współpracę, możesz być pewny, że zostaniesz odpowiednio zaopiekowany, a nasi pracownicy są dostępni, tak by pomóc Ci z najbardziej skomplikowanymi sytuacjami.

 

Szybka wysyłka

Bezpieczny i szybki sposób doręczenia

Gwarancja

Sprzęt z oryginalną gwarancją producenta

Łatwy zwrot

W ciągu 14 dni od zakupu

Ustawienia prywatności